«Sağlıklı, Mutlu ve Zinde Bir Hayat İçin
Haber Portalımızı Takip Edin...»

EN | DE

metabolic balance® – 2009 Medikal Sağlık Ödülü

HIZLI SONUÇ ALINAN VE UZUN SÜRELİ BAŞARI SAĞLAYAN DOĞAL BİR KİLO KONTROLÜ PROGRAMI

35 parametre kan değerini içeren tahlil sonuçlarına göre, danışanlara kişiye özel bir beslenme programı hazırlanır. Bu tahlillerde, sizin biyokimyanıza uygun doğru metabolik ve hormonal işlevlerin belirlenmesi için gereken parametrelere bakılır. Beslenme programınız sayesinde, geceleri gerçekleşen doğal yağ yakma süreciniz (lipoliz) tekrar faaliyete geçer.

Kulağa, inanılamayacak kadar güzel gelse de; yağ uykuda yakılır ve uyku esnasında fazla kilolarınızdan kurtulursunuz!

Metabolizma değişikliği, bu kişiye özel, hassas ve dengeli beslenme programıyla elde edilir.

Önerilen tüm gıdalar, yakınınızdaki bir süpermarketten alınabilir. metabolic balance® herhangi bir besin takviyesi önermemektedir. Akılcı, bilimsel dayanakları sayesinde, Avrupa’daki 11. yılında şu ana kadar 400.000’i aşkın danışanıyla sıra dışı bir başarı kazanmıştır ve şaşırtıcı bir hızla büyümeye devam etmektedir.

metabolic balance® 25 yıllık akademik araştırma ve geliştirmenin sonucudur. Program doktorlar, beslenme uzmanları ve IT programlama uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir.

Programın bilimsel başarısı, danışanların laboratuar değerlerindeki anlamlı düzelmenin yanı sıra gerçekleşen kilo kontrolü ya da kilo kaybıyla, sağlık, canlılık ve estetik yararlarlarıyla da belgelenmiştir.

metabolic balance® kapsamlı bir bilimsel çalışmaya tabi tutulmuştur. Elde edilen sonuçlara şu kaynaktan ulaşabilirsiniz:     

  • Journal of Nutrition and Metabolism Volum 2010, article ID 197656, 8 pages doi:10.1155/2010/197656.
    http://www.hindawi.com/journals/jnme/2010/197656/
  • Türkçe özeti
    http://www.hindawi.com/journals/jnme/2010/197656/


Cember-Online, 23.04.2019
Konuyla ilgili tüm soru veya önerileriniz için, bizimle temasa geçebilirsiniz: cember@cember-online.com


Cember Newsletter

Güncelleme ve bilgilendirmeleri düzenli olarak almak için, newsletterimize ücretsiz ve yükümlülüğü olmaksızın abone olabilirsiniz


        Kapat