«Sağlıklı, Mutlu ve Zinde Bir Hayat İçin
Haber Portalımızı Takip Edin...»

EN | DE

Anasayfa

KOBİ’ler Ve Kuruluş Aşamasındaki Firmalar İçin Danışmanlık Şirketi Olan Ameera Danışmanlık’a Hoş Geldiniz.

Türkiye’de kurulmuş olan Ameera Danışmanlık sağlık ve beslenme alanlarında uzman bir şirkettir. Şirketimiz Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında seçkin ve yaygın bir iş ağına sahiptir. Müşteri yapımız, bu iş alanlarının kurucuları ve idarecileri tarafından şekillendirilmiştir. Ayrıca bu kişilerle uzun vadeye dayanan yakın ilişkiler kurularak, aramızdaki işbirliğinin kalıcı olması sağlanmıştır.
 
İş konusunda sergilediğimiz temel yaklaşım: Müşterilerimizle işbirliği içinde hedeflerimizi tespit etmek ve bu hedeflere ulaşmak için büyük bir özveriyle çalışmaktır.

Bu yaklaşım çerçevesinde kurumsal başarımız, güvene, iyi bir iletişime ve bölgesel pazarların ve bunların uygulamalarının doğru bir şekilde kavranmasına dayanmaktadır.

Bağımsız bir özel şirket olarak Ameera Danışmanlık; mevcut iş faaliyetlerinin devamı ve yeni pazarların gelişmesi konusunda beklentileri yüksek titiz müşterilerine, güvenilir, hedef odaklı bir yaklaşım ve belli bir kalite anlayışı sunarak yardımcı olmaktadır.Cember-Online, 23.04.2019
Konuyla ilgili tüm soru veya önerileriniz için, bizimle temasa geçebilirsiniz: cember@cember-online.com


Cember Newsletter

Güncelleme ve bilgilendirmeleri düzenli olarak almak için, newsletterimize ücretsiz ve yükümlülüğü olmaksızın abone olabilirsiniz


        Kapat