«Sağlıklı, Mutlu ve Zinde Bir Hayat İçin
Haber Portalımızı Takip Edin...»

EN | DE

SORUMLULUK BİLDİRİMİ

Linklerini verdiğimiz sitelerin içerikleri kontrol edilmekle birlikte, site içeriklerinin tüm sorumluluğu sahiplerine aittir.

Yayınlanan makalelerin içeriği konusunda, özellikle verilen bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve bütünü ile bağlantılı olarak, herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir. Ayrıca orijinal metinden yapılan çeviri ile ilgili, olabilecek hata ve farklı yorumlama konusunda da hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

Newsletter

Haber bültenimize üye olduğunuzda yeni makalelerimiz, düzenlenecek etkinliklerimiz ve ilgili diğer konular hakkında düzenli olarak bilgilendirileceksiniz. Haber bültenimize üye olurken paylaştığınız kişisel bilgilerinizin tarafımızca iletişim, tanıtım ve istatistiki analiz amaçlı kullanılmasına izin vermiş bulunuyorsunuz, ancak bilgileriniz hiçbir koşulda pazarlama amaçlı olarak üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.  

Haber bülteni üyeliğinizi istediğiniz zaman kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Üyelik iptali için bültende yer alan ilgili linki kullanabilir ya da talebinizi cember@cember-online.com e-posta adresi aracılığıyla bize bildirebilirsiniz.

Telif Hakkı

Cember, içerik ve düzen ile marka adları (Marka işaretleri), logolar, resimler, grafikler, bazı yazılar, kartlar, sesler, animasyonlar ve videolar ve onların CEMBER-ONLINE web sitesindeki düzeni telif hakları ile koruma altındadır. Telif hakkı sahibinin özel ve yazılı bir izin olmaksızın her türlü kullanımı yasaktır. Bu yasak özellikle çoğaltma, tercüme etme, mikro filimleme ve her türlü elektronik sistem ortamlarında kullanma için geçerlidir.

Google Analytics

Bu web sitesi Google Inc. ("Google") şirketinin Google Analytics web analiz hizmetini kullanmaktadır. Google Analytics "Cookies" adı altında yazılım verilerini kullanmaktadır ve bunlar web sitesinin analizini yapabilmek için sizin bilgisayarınızda depolanmaktadır. Cookie tarafından üretilen sitenin kullanımızı gösteren bilgiler (IP adresiniz dahil) ve onların kullanımı ABD'nde bulunan Google serverine aktarılır ve orada depolanır. Google bu bilgileri sizin web sitesinin kullanımını değerlendirmek, web sitesi işletmecisine web hareketlerini rapor etmek ve diğer web sitesi kullanımı ve internet kullanımına bağlı hizmetleri sağlamak için kullanır. Ayrıca Google bu bilgileri eğer kanunen istenirse veya Google tarafından istenirse kullanılmak üzere üçünçü sahıslara iletebilir. Google hiç bir surette sizin IP adresinizi başka veriler ile birleştirmez. Cookilerin bilgisayarınıza indirilmesini internet tarayıcınız üzerinde yapacağınız bir ayar ile engelleyebilirsiniz; Ancak bu durumda bu web sitesinin tüm özelliklerini tam kullanamayacağınız hususunu belirtiriz. Bu sitenin kullanımı ile hakkınızda edinilen bilgilerinizin yukarıda izah edildiği şekilde ve düzende ve yukarıda belirtilen amaç için kullanılacağını kabul ettiğinizi beyan ediyorsunuz.Cember-Online, 20.07.2024
Konuyla ilgili tüm soru veya önerileriniz için, bizimle temasa geçebilirsiniz: cember@cember-online.com


Cember Newsletter

Güncelleme ve bilgilendirmeleri düzenli olarak almak için, newsletterimize ücretsiz ve yükümlülüğü olmaksızın abone olabilirsiniz


        Kapat