«Sağlıklı, Mutlu ve Zinde Bir Hayat İçin
Haber Portalımızı Takip Edin...»

EN | DE

HAKKIMIZDA

Metabolic Balance GmbH & Co. KG. şirketi 2002 yılından itibaren Almanya / Isen’de faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 30 ülkede uygulanan yaygın bir metabolizma programı olan metabolic balance®, 2009 yılının ilk aylarından itibaren Türkiye’de de aktif olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. 

metabolic balance® beslenme programı, metabolizma ve beslenme uzmanlarının uzun yıllar süren çalışmaları ve birikimleri sonucunda oluşturulmuştur. Her geçen gün de yeni bilgiler ışığında geliştirilmeye devam edilmektedir. 

Metabolic Balance GmbH & Co. KG. şirketi tıbbi bir kuruluş değildir. Sizin için oluşturulan beslenme programı, tıbbi bir teşhis ya da tedavi yöntemi içermemektedir. Temsilcilerimiz size sadece metabolizmanızın düzenlenmesinde yardımcı olurlar. 

Daha önceden teşhis edilmiş bir hastalığı bulunanların, programa başlamadan önce temsilciler aracılığıyla Metabolic Balance GmbH & Co. KG.’ye eksiksiz olarak bilgi vermesi gerekmektedir. 

Hamileler ve emzirenler, böbrek ve karaciğer yetmezliği bulunan hastalar metabolic balance® programına katılamazlar. 

Eğer herhangi bir hastalığınızdan dolayı doktor kontrolündeyseniz veya doktorunuz size belirli bir diyeti tavsiye ettiyse ya da kullandığınız bir ilaç varsa, metabolic balance® programına katılmadan önce kendi doktorunuza da danışmanızı öneririz. 

Türkiye’de, yalnızca tıp doktorlarının kontrolünde uygulanan bir beslenme programı olan metabolic balance®’ın tüm temsilcileri, bizzat Metabolic Balance GmbH & Co. KG‘den özel gelen yetkili doktor tarafından verilen eğitimin ardından sertifika alarak “Temsilci” olmaya hak kazanırlar.Cember-Online, 20.07.2024
Konuyla ilgili tüm soru veya önerileriniz için, bizimle temasa geçebilirsiniz: cember@cember-online.com


Cember Newsletter

Güncelleme ve bilgilendirmeleri düzenli olarak almak için, newsletterimize ücretsiz ve yükümlülüğü olmaksızın abone olabilirsiniz


        Kapat