«Sağlıklı, Mutlu ve Zinde Bir Hayat İçin
Haber Portalımızı Takip Edin...»

EN | DE

metabolic balance® Kongresi

metabolic balance® Kongresi 07 Mart 2015 – Çırağan Palace Hotel Kempinski, İstanbul

lifematrix GmbH şirketi, ilki Türkiye’de düzenlenen metabolic balance®’ın “Beslenme ve Hastalıklar” konulu, 1. Uluslararası metabolic balance® Kongresi‘ni 07 Mart 2015 tarihinde, saat 08:30- 17:00 arasında, Çırağan Palace Hotel Kempinski’de gerçekleştirdi. 

Açılış konuşmasını metabolic balance® Türkiye sorumlusu Kamuran DEMİRTAŞ ve metabolic balance Almanya merkezinden Genel Müdür Birgit FUNFACK yaptı.

Kongrede ilk olarak Türkiye’den Dr. Altay ÖKTEM, metabolic balance® programının işleyişini, Yrd. Doç. Dr. Fevzi BALKAN vitamin D’nin insan vücudu üzerindeki etkisini ve D vitamini eksikliğinin sonuçlarını; metabolic balance® Almanya merkezinden Silvia BÜRKLE ise, besinlerin özelliklerini ve beslenmenin önemini anlattı. Fransa’dan metabolic balance® Bilimsel Komite Başkanı Dr. Didier SOUVETON’un beslenme ve kanser konusunda yaptığı sunumun ardından, Türkiye’den Dr. Hakkı KUMUŞOĞLU kişiye özel tıp / koruyucu genetik tanı ve MD-PhD. Gülay ÖZGÖN nutrigenetik üzerine birer konuşma yaptılar. 

Son olarak metabolic balance Almanya merkezinden Franzisca WINTERGERST, metabolic balance®’ın otellerde uygulanışı ve otel konsepti hakkında bilgi verdi. Ardından, Antalya’daki Kempinski Hotel The Dome’un yetkilisi metabolic balance®’ın hotel konseptine katılımı ve katkıları hakkındaki görüşlerini paylaştı.


Kempinski Istanbul
Cember-Online, 20.07.2024
Konuyla ilgili tüm soru veya önerileriniz için, bizimle temasa geçebilirsiniz: cember@cember-online.com


Cember Newsletter

Güncelleme ve bilgilendirmeleri düzenli olarak almak için, newsletterimize ücretsiz ve yükümlülüğü olmaksızın abone olabilirsiniz


        Kapat